Hakkımızda

Metal sektöründe öncü konumda olan firmamız hurda demir, hurda bakır, sarı hurdası, alüminyum hurdası, kablo hurdası, bakır hurdası, makina hurdası, nikel  hurdası, krom&paslanmaz hurdası vs bir çok metal ambalaj ve plastik ürünlerinin alımı ve geri dönüşüm işlemlerini üstlenmiş olup T.C Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre ve Geri Dönüşüm Lisansları ile hurdalarınızı en yüksek değerden almaktadır.

Şirketimiz dürüst, güvenilir ve çalışkan bir çalışma sistemi benimsemiş, sektöründe yıllardır sağlam adımlarla ilerleyerek tecrübe ve bilgi birikimi ile hızla büyüyen sayılı şirketlerden biri olmuştur.

Bütçesi gün geçtikçe daha da büyüyen firmamız yatırım amaçlı gayrimenkulleriyle de değişik alanlarda da büyüme yolundadır.

Yıllardır metal maden sektöründeki tecrübe sahibi çalışanlarıyla her alanda kısa ve öz iş bitirme kolaylıkları sağlamaktadır. Kullanıcıya sunduğu ürün ve hizmet kalitesini en yüksek seviyede tutmaktadır.

Hurda alış ve satışlarında ödeme kolaylıkları sağlamakla birlikte, müşterinin isteğine göre peşin ve vadeli alım satımlar yapılmaktadır.Bizimle çalışma ayrıcalığını yaşayan tüm müşterilerimizin memnuniyeti bizim için büyük önem taşımaktadır.